Ucuz Halı Yıkatacak Kadar Zenginmisiniz ?Saygıdeğer hanımlar...halı yıkama hizmet alıcıları...

Halı yıkatma sezonunun yaklaştığı şu günlerde, üzerinde çocuklarınızın oynadığı halılarınızı emanet edeceğiniz firma seçimi oldukca önem arzetmektedir.

Türkiyede halı yıkama sektörünün, yegane moderatör portalı halıyıkamatürkiye olarak; sizlere bu konudaki başlıca önerimiz ; düşük fiyatlara halı yıkadığını iddia eden firmalardan mümkün olduğunca uzak durmanızdır.

Türkiyede ilk defa Rahmetli Sakıp Sabancı nın dile getirdiği ''ucuz mal alacak kadar zenginmisiniz'' sözü halı yıkama hizmeti içinde bir o kadar geçerli biz sözdür.
Unutmayınız ki !!! bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileri önceden kabul etmek anlamına gelmektedir.

Oldukca zor ve zahmetli bir iş olan halı yıkama , belirli proseslerin muhakkak suretle uygulanmasını, kaliteli halı şampuanları ve girdilerinin tüketilmesini zorunlu kılan bir iş koludur.

Ucuz diye tercih edebileceğiniz bir halı yıkama firmasının, sizleri mağdur edebileceği gibi, halılarınızın yeniden yıkanmasını zorunlu kılabileği gerçeği unutulmamalıdır.

Portalımızdan yaşadığınız ilde bulunan ve sizler için özenle derleyerek, özel üye olarak belirttiğimiz, kaliteli halı şampuanı kullanan firmalara ulaşabilir ve bu firmalara güvenle halılarınızı teslim edebilirsiniz.
HALIYIKAMATÜRKİYE EDİTORYAL 20.04.2011

Diğer Haberler

Kaydır