Halı Yıkama Firmaları Zam Yapmak Zorunda2011 yılında başta akaryakıt , enerji, hammadde vb giderler olmak üzere, tüm girdilerdeki artış nedeni ile hizmet sektörününde maliyetleri ciddi oranda yükselmiştir.

Portalımıza halı yıkama firmalarından gelen geri bildirimler de göstermektedirki , bu yıl diğer yıllardan farklı bir yıl olup, zaten oldukca düşük olan halı yıkama fiyatları , 2012 yıl başından itibaren artış göstermeli ve tüm firmalar bu duruma riayet etmeli ve artışı desteklemelidirler. Aksi halde 2012 yılı bir çok halı yıkama firması için, hiç para kazanılamayan bir yıl olacaktır.

Piyasada ucuz halı yıkama yapan firmalar, kullandıkları kalitesiz malzemeler ile aslında daha pahalı girdi oluşturmakta ,yaptıkları kalitesiz iş ve kalıcı olmayan müşteri portföyleride elde ettikleri karları olmaktadır.

Halıyıkamatürkiye.com olarak bu yılki portal temamızı ucuz halı yıkama fiyatları olarak ele almayı düşünüp bu doğrultuda yayınlar yapmak istiyoruz. Tabiki bunun için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. editor@haliyikamaturkiye.com isimli mailimize Fiyat sorunu projenizi destekliyorum diye geri dönüş yapmanız bile faydalı olacaktır. Ayrıca sizden gelenler menüsüne bu konu ile ilgili yayına uygun içerik de yazabilirsiniz.


sdsdsdfgdfgdgddgdgdg

İstanbulda ERA 111 HALI ŞAMPUANI ( Sabuncuoğlu Kimya San.ve Tic.Ltd.şti ) Ana Sponsorluğunda GARMAK MAKİNA VE HALIYIKAMATÜRKİYE.COM un yani bizimde sponsor olduğumuz Türkiye 1.Halı Yıkama Platformu Eğitim Seminerine bekler 2012 yılında iyi bir sezon geçirmenizi temenni ederiz. www.haliyikamaturkiye.com EDİTÖR 17.12.2011

Diğer Haberler

Kaydır